Online Spēles .lv

Iesakām
Iemīļotās Spēles

Ielogojies lai Tev tiktu sniegta pieeja iemīļotajām spēlēm!

Ja vēl neesi spēļu portāla OnlineSpeles.lv lietotājs, lūdzam piereģistrēties un spēlēt!

Top SpēlesEsi šeit: Starts Spēļu Portāls OnlineSpeles.lv | Lietošanas noteikumi

Spēļu portāla OnlineSpeles.lv lietošanas noteikumi

Katram spēļu portāla OnlineSpeles.lv lietotājam ir pieeja portālā ievietotajām spēlēm, kā arī ir dota iespēja spēles komentēt un vērtēt. Piereģistrētiem spēļu portāla OnlineSpeles.lv lietotājiem ir pieeja papildus iespējām.

Lietotājs uz sava rēķina nodrošina aprīkojumu un Interneta tīkla savienojumu, kas būs nepieciešams, lai iegūtu pieeju un lietotu spēļu portālu OnlineSpeles.lv.

Spēļu portāls OnlineSpeles.lv nedrīkst tikt lietots veidā, kas varētu bojāt, bloķēt, apgrūtināt vai jebkādā citā veidā negatīvi ietekmēt serveru, tīkla vai citu pakalpojumu darbību, vai traucēt iespēju citiem lietotājiem lietot spēļu portāla OnlineSpeles.lv sniegtās iespējas. Aizliegtas ir visa veida darbības ar mērķi iegūt neatļautu pieeju jebkādiem pakalpojumiem un datiem, lietotāju kontiem, sistēmām, serveriem vai datoru tīklam, parolēm vai lietotāju profiliem, šādas darbības tikts apliktas ar juridiskām sankcijām.

Aizliegts publicēt jebkādā veidā apvainojoša vai aizskaroša satura materiālus, kā arī vulgāra satura materiālus un visa veida materiālus, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Aizliegts reklamēt interneta resursus komentāros. Visi izejošie linki, kas tiks ievietoti bez OnlineSpeles.lv administratoru atļaujas, tiks dzēsti, bet lietotāja konts tiks bloķēts un/vai dzēsts.

Spēļu portāla OnlineSpeles.lv administratoram ir tiesības veikt izmaiņas šajā reglamentā. Visas izmaiņas stājas spēkā ar to publicēšanas brīdi šajā lapā.

Spēļu portāls OnlineSpeles.lv tiek sniegts lietošanai tādā formā, kāda ir pašreiz pieejama. Netiek sniegtas nekāda veida garantijas vai galvojumi, kas saistās ar portāla OnlineSpeles.lv lietošanu.